iceT

Nevíte co má společného

slovo označující neustálé připomínky(ti kdo byli na vojně znají i místo,jež je tak označováno)s ne­hezkým slovem označujícím jinak orientovanou skupinu lidí,především mužské populace?

Nejlepší odpověď
dědapetr

To je buzerace a také apel plac zvaný buzerák, jen podoba hanlivého označení,je to také druh nadávky pro geje.

Další odpovědi
anonym

To co iceT nenapadne naznacovala , dedapetr napsal na plnou hu … 🙂 Dedopetre , dedopetre ! Jeste jsme ani nebyli v tom ringu , jak jsem vam slibovala. 🙂 -iv-