casey

Nevite co je toto za brouka?

nechodi, ale skace jako kobylka. velikost cca 1,5cm. Mam je na chate v drevniku, je jich tam stovky a nevim, jestli to nejak resit. Je to drevokazny brouk? nepodarilo se mi ho nikde najit.
http://imageshac­k.us/photo/my-images/803/p105­0632crop.jpg/

Nejlepší odpověď
beer

Podle fotografie se pravděpodobně jedná o cvrčka lesního, i když velikostí odpovídá cvrčku polnímu. Zcela neškodné, všežravé druhy, živí se rostlinnými i živočišnými zbytky, dřevokazní rozhodně nejsou.
Nemusíš nic řešit.

Další odpovědi
Ar

To je cvrček, řekl bych že lesní.

Maniak658

cvrcek

kamila44444

jojo.. je to Cvrček Lesní! :D kamila44444