linden

Nevite co je to za pisnicku?

Prosim uz leta hledam jednu pomalou starsi pisnicku,,anglic­kou..vubec netusim kdo ji zpiva ,vim ze chlap a v povzdali zena.. Dnes jsem ji slysela v praci a pochytila jsem par slov..takze..Every dark is sky ,come to me come to me ..zpiva se tam neco rain,shadow emocion..proste o bouri.. If you fear emocion.. Poradte :D rekla bych ze nejak okolo roku 1990 a pozdeji

Nejlepší odpověď
klumprt

Když znáš aspoň kusy textu, máš napůl vyhráno. Narvi to do googlu a zjistíš, že je to Private Emotion od Rickyho Martina

Další odpovědi
jjj123456789

Nevím.