michell18

nevíte co je nejlepši na zničenené vlasy mám je strašně suché lámavé a padají

nevíte co je nejlepši na zničenené vlasy mám je strašně suché lámavé padají beru i prášky ale nic nepomáhhá už si nevím rady co mám použít aby byla hebké a šli dobře rozčesat poradte prosím s čím máte kdo zkušenost a co je jnejlepší díky moc:)))

Nejlepší odpověď
alenad

Nejlepší zkušenost mám s tímto výrobkem -
http://vlasovy­raj.cz/Katego­rie/Regenerace/Mas­ky/Gestil-Wonder-Regeneracni-maska-na-vlasy-500ml.html

Další odpovědi
Lucijej

Za sebe můžu doporučit zábal z olivového oleje. Kup si klasický olivový olej – musí být za studena lisovaný – namatelj si s ním vlasy po celé délce, zabal do igelitového pytlíku, přes něj ještě ručník nebo kulich – nech aspoň 2 –3 hodiny působit, ale klidně si to můžeš nechat přes noc a ráno důkladně smýt. Po týdnu opakuj. Mě se takhle vlasy výrazně zlepšily po třech zábalech.

terry

Souhlasím s holkama.
Pro průběžnou péči bych používala šampon Loreal.
Na rozčesávání po umytí balzám Wonder, je fakt skvělý.
A párkrát po týdnu tu olivovou kůru. Tu mám vyzkoušenou.

KeeRenegade

doporučuju syoss repair (oranžový) ;)