Kathie

Nevíte,co dělám špatně,když každý den cvičím a pravidelně jím,ale nic nezhubnu?

Každý den cvičím asi 35 minut na běhacím stroji a pravidelně jím menší porce jídla a dodržuji pitný režim,ale nic se mi zatím nepodařilo zhubnout.
Nevíte,co dělám špatně?
Doplňuji:
Měřím přibližně 180cm a vážím 58kg

Nejlepší odpověď
iceT

A jak dlouho to už děláš?
Výsledky i při pravidelnosti jsou vidět nejdříve za 2–3 měsíce.
A teď by ještě mělo záležet na tom,kolik energie vydáš při cvičení a kolik jí dostaneš ve formě jídla.Pokud jsou poměry stejné,tak samozřejmě moc nezhubneš,ale alespoň si zpevňuješ tělo,to je taky fajn.Spalovat tuky se začínají při určité tepové frekvenci po určitém časovém úseku,nevím z hlavy přesná čísla.

Doplňuji:
A připadáš si tlustá?Si děláš legraci??
Kdybych se měla řídit tvými uvedenými hodnotami tak tvoje BMI označuje podváhu,ale podle BMI se nedá přesně řídit.Podle zdravého seského rozumu bys měla kolem 70!!! kilo.
http://ona.id­nes.cz/bmi.as­px

Další odpovědi
Kamionacka09

Nezlob se ale ty uz hubena si.

anonym

To je asi nějaký žert, ne? Vždyť musíš být už teď kost a kůže!!

mosoj

Jednoduché. Buď na pohybu přidáš nebo ubereš jídlo.
Jen se k tomu donutit.
Doplňuji:
Jídlo budeš ubírat tak dlouho až začneš redukovat váhu. To poznáš během několika dnů. Potom si sladíš jídlo s pohybem tak aby jsi ubývala na váze. Po dosažení požadované hmotnosti trochu zvolníš ale v podstatě ten režim musíš dodržovat stále. Jinak to nabereš zpět.

MartinR

a kolik vážíš a měříš? je ještě vůbec co zhubnout?
co obsahují ty menší porce jídla? a co piješ – vodu nebo colu a slazené nápoje?

jinak to co píše IceT

terry

  1. Jak rychle běháš na tom stroji? Záleží na tepové= freklvenci.
  2. 35 min je málo – tělo začíná spalovat nejdříve po 20 min, takže spluješ jen 15 min
  3. co jíš za jídla a jak velké porce?
  4. Jak dlouho tento režim dodržuješ?

Doplňuji:
V tom případě už nemáš co hubnout. Jo, i to se stává.

Hanny10

Jestliže měříš 180 cm a vážíš 58 kg, tak to nemáš co hubnout. Máš optimální váhu ne?..

Hlada

Kosti a kůže zhubnou. Vaše tělo mele z posledního. Měla byste navštívit lékaře. S velkou pravděpodobností trpíte bulímií nebo anorexií.

Vetinari

Tak pokuď pomineme, že si z nás Kathie dělá bžundu, protože kosti se fakt hubnou těžko, tak by ještě důvodem mohlo být, že se ztrácí tuk, ale také zároveň nabírají svaly a ty jsou jak známo, těžší než ten tuk. Takže se sice objemově hubne, ale váhově se může třeba i přibírat.
Pokud se překoná určitá hranice, která je pro tělo optimální, pak už se hubne jen velice těžko a je to skutečně o tom dost omezit jídlo.

manon

Zase vtip? Kdyby náhodou ne, tak důvodem je, že kosti nezhubnou.

maja49

Hodně taky záleží na tom, co jíš! Zeleninové saláty nestačí. Tělo si pak nedokáže z ničeko tvořit svaly, protože nemá přísun bílkovin. Taky cukry jsou důležité, pro energii, samozřejmě důležité je vyměit sušenky za ovoce :)