rtel

Nevíte co anglicky mluvící člověk myslí frází BRING IT ?

Na každém serveru jsem našel odlišný překlad. díky

Odpovědi
tomas.k

Něco jako „tak to ukaž“… přesněji by se to dalo přeložit, kdybych měl k dispozici kontext…

quentos

základní význam: „přines to“. Jak již bylo řečeno, chtělo by to kontext. Tomu, co píše tomas.k, by spíše odpovídalo frázové „bring it on“. Třeba Vám to „on“ jenom vypadlo…?
Doplňuji:
tak jsem zagooglil – v nespisovné angl. je „bring it“ prý vlastně totéž, co „bring it on“. Takže viz výše a viz odpověď tomase.k . Používá se též jako výzva: „Pojď na to“ http://www.ur­bandictionary­.com/define.php?ter­m=bring%20it