Adéla Joon

Nevíte čím to je KDyž semi zničeho nic vypne notetbook? třeba po 2hodiných nebo hodině

Mám ho v zásuvce všechno okay ale poslední dva dny se tak vypíná sam od sebe a to třeba jenom surfuju po netu nevíte co stím??

Nejlepší odpověď
www

Už to zde bylo několikrát, viz výsledky hledání pomocí modré lišty nahoře.
Nejčastější příčinou je přehřívání přístroje a k tomu může dojít hned z několika důvodů 😉.

Další odpovědi
ondra07

Taky se mi to stávalo, dal jsem to do servisu a on mi ho rozebral a na větrák nebo kam dal nějakou pastu. Ani jsem za to neplatil. Od té doby mám notebook vždy kousek nad stolem, dávám pod něj obyčejnou knihu, aby se mohl lépe odvětrávat a funfuje to. Měřil jsem to pomocí programu… Takže to zkuste, ale nejprve bych ho dal do servisu.

HelpMine

Hele existujou 2 druhy viru

jeden ti neco znici nebo odebere

druhej rika se mu otravovaci :D kterej te furt otravuje ze ti vypina PC a notebook nebo naky otazky jestli neco nechces atd.

myslim ze mas ten druhej vir kterej ti vypina notebook ale dej to radsi na opravu jak to bude delat takhle dlouho muze se ti totalne rozbyt