dnb

Nevíte čím to je?

Když zapnu notebook objeví se načítání Windows XP a po načtení už jenom černo.....Nevíte co s tím může být?
Doplňuji:
icefireCZ: To už je dávno, ale vzpomínám si, že jsem vymazával různé soubory a při jednom se zaseknul, takže jsem ho musel násilně vypojit ze zásuvky. Pak jsem ho hned zapnul a už dělal to co jsem popisoval výše. Dlouho jsem ho pak nezapínal a teď mi to zase začalo vrtat hlavou

Nejlepší odpověď
cochee

Použij „Poslední funkční konfigurace,“ dostaneš se k ní přes nouzové startovací menu – po startu, ale dříve, než se objeví černá Windows XP obrazovka s běhajícím proužkem, mačkej F8 v cca půlsekundových intervalech. Nepomůže-li, pak bod obnovení z data před tou událostí, k tomu ale musíš buď nastartovat nouzový režim (toutéž cestou jako Poslední funkční konfigurace), anebo potřebuješ instalační CD.

Další odpovědi
icefireCZ

Pamatuješ si kdy to začalo a jakou činnost si dělal naposled?