StreeHonzák

Nevíte čim to je ?

Koupili jsme domácí kino panasonic viera link mame i televizi viera link ale když chceme pustit televizi tak zvuk nejde přes domácí kino jinak na domacim kinu jde vše ale zvuk v televizi ne nevíte co s tim ?

Odpovědi
radulin01

Nevím,jestli jsem to pochopil dobře,ale jde o to,že nejde přehrávat zvuk z tv programu na dom.kinu?Pokud jo,tak je třeba propojit TV s dom.kinem pomocí kabelu chinch-chinch.OUT audio na TV a IN audio na dom kinu.