pierrpierr

Nevíte, jak se jmenuje sport z filmu, kde hrali Spencer a Hill?

nevíte někdo jak se jmenuje ten sport co byl v jednom filmu jak hráli Spencer a Hill …mlátilo se tam kovovou kuličkou o zeď a chytala se do takové jakoby rukavice ? Něco podobného jako squash…nikde sem to nenašel..nebo to bylo jen v tom filmu ? dík..

Nejlepší odpověď
cochee

Ale to jsi na omylu, Pájo. Sport se jmenuje pelota, správněji baskická pelota (původní pelota byl dosti krvavý indiánský sport). V odkaze přímo ukázka s Budem Spencerem.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=KD1KqlV­xgD4

Další odpovědi
Pájo

To, že něco takového ve filmu bylo… ještě neznamená, že takový sport existuje.

Pájo

nejedná se o žádný vymyšlený sport-je to baskická pelota jak píše cochee

mojitek

nejedná se o žádný vymyšlený sport-je to baskická pelota jak píše cochee

pierrpierr

Pájo…to sem se toho dozvěděl …

Pájo

Kovová kulička, viď.

Pájo

Přeložím Ti to tedy z češtiny do češtiny. Takový sport neexistuje. Neexistující (ve filmu vymyšlený) sport tedy nemá název, ani označení.
Snad už Ti to takhle bude jasnější…

pierrpierr

Překládat bys mi nic nemusel, kdyby si stručně a jasně odpověděl hned napoprvé …

pierrpierr

nooo tak ono je nakonec všecko jinak 🙂 kdyby ses nevytahoval Pájo nevypadal bys teď jako uplný trouba …a jestli to potřebuješ přeložit ,tak někdo holt musí poučova druhé i když ví prd …jj 🙂

Pájo

Jen jsem Ti přeložil svou odpověď. Byla jasná.
Máš tam odpověď cochee, takže mu poděkuj a mě neděkuj.