Elfík11

Nevít něco o aplikaci Advanced Mobile Care na Googlu Play. V teto aplikaci je anti-thef a když nastavíte telefoní číslo

mobilu ,který byl jako stracen tak se to nějak odešle. Ale ,když v tom telefonu co nebyl stracen nedám simku nebo mám 0kč tak se to neodešle.Nevíte jsetli toto má vliv na kredit a jestli se za to berou peníze.

Odpovědi
anonym

Neodešle, musíš na svůj zcizený mobil poslat SMS v určitém tvaru, který si zvolíš. Takto mám nastavený a domluvený s kámošem. Chytré mobily to mají zabudované a ten určitý text (sam si jej zvolíš) na mobil způsobí blokaci, smazání paměti telefonu, netýká se karty a pokud má GPS i odeslání souřadnic, kde se mobil nachází. Umí i zablokovat mobil při výměně sim karty.

badisko

ta aplikace je zdarma …a kdyby jsis to prosel poradne tak je tam napsano ze sms budou uctovany odpovidajicim zpusobem takze bez penez na mobilu to neodesles …-Z-D-L-doplneni nebylo treba …asc na mobil jo …do pc ho nedavat ..pokud nechces mit totalne rozsekany OS …doporucit ho muzes zkusenym uzivatelum kteri vi co mazou atd ..ale zkuseny uzivatel nepotrebuje Advanced System Care aby si optimalizoval pocitac …na cisteni staci CCleaner ..je bezpecny tak nedelej reklamu na PC programy ..kdyz byla rec o mobile care ..;D je to smejd ..tecka..

-Z-D-L-

Podle toho co jsem pochopil tu píšeš že nemáš kredit ale chceš si to koupit ?

jestli že nemáš kredit záleží pouze na Operátorovi(o2,Vo­dafon,T-mobile)
a podobně

Doplňuji:
[[[[[SystemCare doporučuji tento program zlepší výkon jak Pc Tak Telefon