Bééruška

„Nevim zda jsem te hotna“

toto jsem napsala jako textovku příteli.Ctela jsem mu zalichotit,jak byl dobrý,ale správně tam mělo byt „nevim zda jsem te hodna“.On mi teď nebere mobíka.Co s tím?

Nejlepší odpověď
Honzucha

Co takhle mu poslat tu správnou sms bez chyb a ještě dodat že ta předtím byla chybná.

Další odpovědi
rybíz

Zajeď za ním a dej mu facek jak potlesku. Aspoň vidíš, jak by reagoval, kdybys byla těhotná. ☹

Hudler

Já bych ho chvilku nechal. Než se vzpamatuje. Může to chvilku trvat a mužeš zjistit, co by se dělo, kdyby se to fakt stalo. Pokud tě má rád, tak to pochopí a bude rád, že nejsi těhotná, ale pokud se stáhne a přestane s tebou komunikovat, tak budeš vědět, že je něco špatně :-/

mojitek

…a ty bys chtela takoveho týpka ktery by te v tom pak nechal a navic dela mrtvyho brouka?
Vubec nic mu nevysvetluj a vybodni se na nej on za to nestoji

Miroslavst

Jak radí honzucha. Napsat druhou správnou smsku. Nebo za ním jet a vyříkat si to s ním.

Michal

Dobře Vám tak.Takové zprávy se neposílají textovkou.