Krčálek

Nevím si rady z křížovkou

Vůbec nevím tyto slova.
1,Sídlo v Mongolsku na 4
2,Severočeské doly (zkr)
3, Rozevlátý (kabát)
A to je všechno. Byl bych moc rád za rady

Nejlepší odpověď
anonym

To jsou křížovky vydavatelství Kira? Tyto legendy si musíš zapamatovat snadno. Víš co je to Urát? Další otázka do křížovky: Co je to Močan? Nebo Pouk? xD

Další odpovědi
anonym

2 body by se daly zodpovědět spatra, jenže příště by ses ptal znovu, tak si raději zkus dát do vyhledávače křížovkářský slovník, to ti pomůže i napříště a aspoň si výrazy zapamatuješ. Od nás by to byla jen medvědí služba.
Doplňuji:
P.S. Slovo je středního rodu, tedy „tato slova“.