koninecek1

nevím si rady s klukem,pomoc

Ahoj,jeden kluk na mě stále že mě miluje ale už 5 let chodila jsem s ním,a před týdnem jsme se dost pohádali nejhorší hádka zatím a teď se mnou nemluví.I když jsem to trochu vyrovnala přes sms prokecla jsem se v mobilu a bum nemluví se mnou co mám dělat?

Nejlepší odpověď
SinceX

prokecla, jako, že už ho nemáš ráda? Pokud jo, tak může být naštvaný. 5ekni mu jednoduše, že už k němu necítíš to, co jsi cítila kdysi dávno. Dej mu návrh na kamarádství :)))

Další odpovědi
panenka

nevím v čem jsi se prokecla,ale skus se mu omluvit pokud ani tohle nepomůže, tak to chvíli nech tak .S tvé strany omluva byla a ted je to na něm. Někteří kluci jsou takový že se urazí a pak přijdou. Držím ti palečky aby ti to dopadlo dobře. Hlavně na to nemysli zajdi si třeba ven s kamarádkama.