nevím si rady

Jednou jsem koukala na film.už to bude asi rok,bylo to o tom že chlapeček bydlel s mamkou a tatínek mu umřel.Pak když byla zima a ten kluk si delal snehuláka tak ho furt mel před barakem.Pak jednou zahlídl že se ten snehulak hejbe…A pak šel k nemu blíž a ten snehulak na neho bafl, ze srandy..:-D ale ukázalo se že to byl jeho táta.ale pak nastal den kdy ho musel videt na posledy.a pak vítr toho snehulaka jakoby tozfoukl.ráda bych vedela název filmu pokud by vam to bylo povedomí ,napsala jsem co si z toho pamatuji,dekuji za odpovedi.
Doplňuji:
ano!!! -)Jack Frost je to dekuji moc :))

Nejlepší odpověď
barnajka

Jack Frost?
http://www.csfd­.cz/film/13901-jack-frost/

Tak to je fajn, že jsem to trefila ;)

anonym

Není co dodat, tak jen smekám pomyslný klobouk a glosuji: ač barnajka hostuje jen omezeně oproti dřívějšku a spíš jen o víkendech, pravidelně udivuje až exceluje.
Její duchapřítomná ilustrace kočky s namazaným chlebem se už vymyká myslitelným komentářům.

barnajka

Jestli to taky nebude tím, že ta ilustrace není můj vlastní výtvor, nýbrž dílo nalezené kdysi kdesi na netu a prachsprostě ukradnuté :)

anonym

To je mi jasné, že bys to tak narychlo neuklohnila, ale samotný fakt, žes dokázala z nepřeberného množství netových odkazů v pravou chvíli vyhmátnout ten patřičný, je hodné obdivu o pohotovosti.

barnajka

Taky je ještě otázka, proč bych ten obrázek (jakožto rodilá Češka) klohnila ve slovenštině, že… :)

A že jsem byla pohotová… e-e, nijak zvlášť. Stačilo sáhnout do mé soukromé sbírky vtipů a srandiček, kterou si z těch nakradených materiálů vedu ;)

anonym

Normálně bych asi napsal – aha, tak to vše vysvětluje.
Ovšem jako nezlomný polemik musím pokračovat: Tak ten klobouk dolů měl patřit tvé soukromé sbírce vtipů, letité a houževnaté až mravenčí píli při jejím vytváření a v neposlední řadě smyslu pro strategické plánování a taktické postupy při preventivním až záludném budování databáze a s tím spojenou rafinovaností, s níž se snažíš si zvýšit kredit a šanci při „potupném balení chlapů“ na zdejších stránkách. Jak jsem zaregistroval pár z nich už po tobě déle pokukuje a po čerstvém avizu od iv, by se ti měly nabídky jen hrnout. Ovšem má to přece jenom malý háček, na ženskou jsi příliš chytrá a výmluvná, přitom jsi místo věna naznačila, že ještě dostudováváš (čili bez příjmu) a to je na seznamovacím trhu spíše negativní deviza a ve spojení s ostychem těch, které jsi zaujala, by to chtělo více využít současných emancipačních trendů dnešních žen a trochu je ponouknout, neřku-li rovnou převzít iniciativu. Domnívám se, že asi tak 2 z oněch 5 potenciálních ctitelů, by ti mohli docela konvenovat.

barnajka

Jako že až tak pragmatická jsem, jo?
Téééeda…no asi mě máš prokouknutou líp než já sama :) Já se vždycky považovala za osobu žijící a jednající ‚tady a teď‘. Nepřemýšlím dopředu, jaký výhody by mi to či ono jednou mohlo přinést…
Takže věř mi: svou sbírku fórečků si vedu čistě pro sebe, ne pro oslňování chlapů.
Chlapy lákám na sbírku motýlů :))
A vzhledem k tomu, že o motýlech jsem se tu ještě nikdy nezmínila, divila bych se, kdyby některý ze zdejších pánů zabral i bez návnady… A že by dokonce hned několik???
No nevím, nevím…nespletl sis mě s někým? :)))

A co se toho majetku týče…odjakživa jsem zastánce hesla, že chudoba cti netratí!
Mám-li s nějakým pánem vstoupit do svazku, on to musí vidět stejně. Pokud mu jsou prachy přednější než vnitřní souznění duší, má smolu ;)

anonym

Vždyť sama víš, že je to jen taková škádlivá nadsázka, ale i když máš sbírku pro sebe, dokážeš ji v pravou chvíli využít i pro jiné a tím se blýsknout. Nicméně, abychom to shrnuli, ti chudší, leč cnostní, asi nebudou mít na jízdenku do tvých končin (vypadá to tak nějak na pomezí Vysočiny a JM regionu).
Takže zatím si musíš vystačit jen s virtuálními hrátkami nebo spoléhat na šťastnou náhodu při dojíždění na studia.
P.S. Zatímco já si už pořídil speciální kilometrickou banku s přesným výpočtem na kolik zpátečních za iv mi to vystačí.