Baruška120

Co dělat když mám malá prsa, můj přitel mi říká že jsou hezké, ale mě to tak nepřipadá?

Ahoj, nevím jak mám začít, mám malá prsa,můj přitel mi říká že jsou hezké,ale mě to tak nepřipadá, je mi 14.let a přijde mi že ty prsa, co mám jsou na mě velice malá,chtěla bych je za nějakou dobu mít větší,když se podívám okolo sebe,na ostatní dívky které jsou v mladším věku než já,přijde mi že mám malá prsa,nevím jak na to.. jsem z toho poměrně dlouhou dobu špatná ale nevím co s tím už mám dále dělat, cítím se strašně trapně před svým klukem když mě vidí nahou,přijde mi že si nemá na co sáhnout.

Nejlepší odpověď
Kelt

Málokterá žena, dívka je spokojena se svou výbavou. Ty jsi ve věku, kdy ještě rosteš a všechno s tebou. Kolik měříš, vážíš? Vše záleží ta tělesné konstituci jedince. Pokud jsi jinak zdravá, nemusíš se bát, hlavně aby plnila svou funkci až bude třeba – kojení. Poraď se s maminkou a nesvěřuj se tady. Ale doporučil bych ti dostudovat aspoň ZDŠ a věnovat se škole, než porušovat zákon. Sex je s osobami do 15 let zakázán.

Další odpovědi
anonym

Z velkýho prsa bolí ženu záda ,tvůj přítel je stejně nejspíš „dolňák“,tak je to o.k. ne?

iceT

Je ti 14,takže ještě porosteš a s tebou i prsa,pokud přibereš na váze,narostou i prsa.Pokud ti přítel říká,že jsou hezká,asi to bude pravda,ne každý mužský dává přednost větším ńadrům.Navíc malá mají výhodu,nepůsobí na ně tak rychle gravitace a nepotřebuje se nosit ohavnost zvaná podprsenka.

Baruška120

Nechci mít nějak extra veliké prsa,jen prostě to co mám mi nestačí, nelíbí se mi to, vím že jsem ve vývinu ale moje mamka má taky malé prsa,nemá je o moc větší než já, mě to prostě trápí,jsem hubená to ano,můj zadek se mi celkem líbí,ale moje prsa ne..