roxy52

Nevím si rady

Když stáhnu film a chci ho potom přehrát,napíše to-K SOUBORU NENÍ PŘIDRUŽEN PROGRAM,KTERÝ BY MOHL AKCI PROVÉST.VYTVOŘTE PŘIDRUŽENÍ.Jak se takový přidružení vytváří?
Moc dík
Doplňuji:
Ještě jednou díííík za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Lexaxelaexl

Klikneš pravým na ikonu filmu → dáš vlastnosti → otevřít v programu → změnit → vybereš program z nabídky, ve kterém to chceš spustit (pokud není obsažen, klikni na procházet) → a poté už jen ok, ok..
mělo by to jít

Další odpovědi
Retko

Pravy klik na soubor – Otevriv v programu – a tam bud vyber z nabizenych nebo dej to uplne dole (zvolit vychozi) a najdi program v seznamu. Nebo dej dole prochazet, a najdu k nemu cestu.

Mel bys tam mit aspon windows media player.
Pokud vsak nemas, tak si stahni lepsi KM-Player. Viz. zdroj k programu.

Pak si pri instalaci zapamatuj cestu. A stejnym spusobem priradis tento program k souboru.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/kmplay­er/?g[hledano]=k%20pla­yer&g[oz]=2.9­.4.1436&g[up]=­Beta