Non_stop0001

nevim kdo jsem a nevim na co jsem prosim help!O.O

Čauky lidi, tyto stránky mne fakt zaujaly. Potřeboval bych poradit, kdo jsem. Jsem strašně zmatený, nevím, jestli jsem bi, homo, nebo hetero. Je mi teprv 15. Chodím s jednou holkou, je moc fajn. Jsem do ni asi zamilovaný.

Jednou jsem byl takhle na chatu a vešel jsem do takový místnosti jen pro kluky. Tam mi napsal jeden kluk, který ještě nikdy s klukem ne, jako já. Vše jsem bral jenom ze srandy. Když mi napsal, tak jsem si řekl – proč ne? Celkem se mi to líbilo. S holkou jsem to ještě nikdy nezkusil. Od tý doby se koukám i po klukách i po holkách. Spíš se otáčím po klukách. Chci to ještě zkusit s holkou, poznat jaký to je, ale nějak se tomu bráním. Spíš se toho bojím. Je možný, kdybych to zkusil s holkou, že zůstanu pouze u holky nebo u obou?

Když někdy jedu v autobuse a nastoupí nějaký pěkný kluk. Dívám se na něj. Někdy se dívá on na mne. Většinou ho načapám, jak se na mne dívá. Chtěl bych se hned s nim zkamarádit, ale nemám tu odvahu mu to říct. Někdy toho lituju, že jsem nic neřekl. Nevím, jak by se zachoval. Dále bych se chtěl zeptat, kdybych byl opravdu na kluky, kdy a jak bych to řekl známým, kamarádům a hlavně rodičům. Nevím, jak by to vzali.
Prosím odpovězte. Předem díky

Nejlepší odpověď
ModráHouska

Asi bys to musel vyzkoušet a sám posoudit, co ti více sedí.Ale je docela možné, že budeš bio:) A k tomu, jestli to říct příbuzný a kdy, to je těžké říct. Neznám tvoji rodinu a tudíž si nedokážu představit, jak by reagovali. :) Zkrátka tohle by sis měl rozhodnout ty sám:)

Další odpovědi
Lleni

Myslim že se to může ješťe změnit… Možná je bereš jako kámoše, a to žes to z 1 skusil ještě nic neznamená..( zvědavost..?)a kdyby jo, .časem to poznáš…není to nic špatného, je to normální,, mnoho lidí si mmyslí že ne protože většina je jiná… A neboj se jak to říct rodině…protože to je úplně normální, a tak by to měli pochopit..

Lenča59

To je asi pubertou, snad se to změní…dospíváš =D já sem čerstvá teenagerka (13) a taky se dívám po holkách =D Buďto chci být hezká a hubená jako ony a nebo..nevím =/ ale tak si počkej třeba do 17 , třeba se vše změní ;)