pn65

Nevím kam jít nechat opravit přední světlo na horský kolo, už není v záruce. děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
gecco

To vím úplně přesně…
Dělá to Yves Xaver v Horní Dolní… Zadarmo, protože s tím horským kolem má uzavřenou smlouvu na doživotní servis…
:-O
___
To se celej svět pomát´???
___
Prosím tě, zamysli se, vezmi si do ruky to světlo, na voči brejle – a napiš

  1. značku (výrobce) toho světla
  2. typ toho světla
  3. popiš závadu

Nebo se domníváš, že na celém světě existuje jedno jediné přední světlo na jedno jediné horské kolo, upřesnění – „není v záruce“???

Další odpovědi
uccello

Kup si nové.

anonym

Zajdi do prodejny, která ti kolo prodala a tam ti poradí:

ptáč

Nevyhazuj peníze za světlušky. Stejně tě nikdo ve tmě nevidí. Kup si takovou baterku jakou mám já. Svítí kilometr daleko. Dá se přidělat na svislou osu pod řídítka, takže nezavazí. Vydrží nepřetržitě svítit 10 – 20 hodin, stojí to 4 stovky a mají to v Kaufu. Jak to přidělat je tady: http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/716831/LED_svi­tilna_na_kolo­.jpg
Doplňuji:
Jestli tady nějaký starouš používá super smart mobil, tak ho může používat i jako chytrý mobil. App s názvem Bike Shops Locator od X Production s.r.o. není anglická značka na trampolíny. Umí vyhledat nejbližší servis kol a prodejny. A je toho víc.

Miluji takové útočné otázky. Naoko se ptáte a děláte si ze mě prdel a ještě mě zkoušíte.

rigormortis

Zajdi za člověkem, co jako hoby dělá do elektroniky…ten problém najde a vyřeší už jen proto, že ho to baví.

anonym

Za opravu v servisu dáš víc,než za nové.
Doplňuji:
Pokuď to samozřejmě pro tebe nemá sběratelskou hodnotu,pak bych doporučoval navštívit od známého třebas známého vetešníka.

gecco

Ptáč → k Doplnění:
Nerozumím…
Ale pokud máš pocit, že si z nás PN65 dělá pr*el a nebo marketingový nástroj, přidej se do Diskuse…
😉

gecco

Barbakane → přál bych si mít tvou trpělivost…
😉

anonym

Warum? (dla czego?)

gecco

Tak si porovnej – vrámci této otázy, svou a mou odpověď…
😉
Z tvé je jasné, kde mu poradí.
Z mé – kam jej ´posílám´…

anonym

A ty si myslíš, že nemívám zatnuté zuby, když odpovídám na podobné otázky? 🙂

gecco

No – já už je – naopak, cením…
Tedy, vyceňuju…
Nebo co to s nima dělám…
😉
___
Kdysi jsem svou sestru doučoval matiku a fyziku na přijímačky na výšku…
Ona dodnes neví, jak často byla blízka ´umlácení´ a jak nedaleko k tomu bylo…
;-DD