fifik :-D

nevim jestli mám pokračovat v hasickem sportu

pokazil jsem neco v hasickém sporut nevim jestli mam pokracovat
Doplňuji:
jj díky jestli o tom neco víš tak mi vypadla proudnice a vzdal jsem to se vším jsem praštil pak jsem byl 4 z 15

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ano nevzdávej se

To ti vypadla na 100m nebo při štafetě? Při štafetě to je horší, závisí na tom celý tým. Víš kolikrát jsem prohrál na 100m nebo se mi nepovedlo hašení ve štafetě? Prostě stále se trénovalo.

Další odpovědi
www

ano nevzdávej se

Doplňuji:
A zeptej se svých kolegů hasičů, ti to potvrdí.
Pokud jsi něco nepokazil schválně! V tom případě se raději věnuj nějakému individuálnímu sportu.

Bedy

ano nevzdávej se

led

ano nevzdávej se

Kto nič nerobí, nerobí ani chyby.
Kto naozaj niečo robí, nie je bez chyby, každému sa niečo prihodí, keď nezámerne niečo pokazí, alebo mu nevyjde.
Netreba sa hneď vzdávať, ale zobrať si z chyby ponaučenie.
Doplňuji:
Pokračovanie v diskusii

led

1 – Pozrime sa na to, akoby to bol ostrý zásah:
Ak pri zásahu a naťahovaní prúdu vypadne prúdnica a zasahujúci hasič to vzdá, následok je katastrofálny.
2 – Toto sa stalo pri simulácii:
To, že z ti ruky vypadla prúdnica a vzdaním sa, len ukazuje nedostatočnú sústredenosť pri požiarnom útoku, snahu dokázať to a následné sklamanie z chyby „ako sa také niečo mohlo stať?!, veď som trénoval!“. Zjavne, bez urážky, tréning nebol dostatočný… treba totiž trénovať nielen fyzický útok ale aj duševnú rovnováhu, sústredenie.
Bez určitej zásahovej automatiky a chladnej hlavy do „ohňa“ nelez…
Hasičina sama o sebe je stresujúca, kladie veľké nároky na psychiku, preto aj toto treba trénovať!
Ak ste chlap a chcete túto prácu, takýto šport treba brať ako prácu a ísť naplno, robiť naďalej, utrite si slzy a pot, dvihnite prúdnicu a vpred!

www

Příště už budeš alespoň vědět, že nezávodíš jen sám za sebe, ale kolektiv, zvedneš ji a mažeš dál jako o život! 😉