Avatar uživatele
fifik :-D

nevim jestli mám pokračovat v hasickem sportu

pokazil jsem neco v hasickém sporut nevim jestli mam pokracovat
Doplňuji:
jj díky jestli o tom neco víš tak mi vypadla proudnice a vzdal jsem to se vším jsem praštil pak jsem byl 4 z 15

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 3888 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

ano nevzdávej se

To ti vypadla na 100m nebo při štafetě? Při štafetě to je horší, závisí na tom celý tým. Víš kolikrát jsem prohrál na 100m nebo se mi nepovedlo hašení ve štafetě? Prostě stále se trénovalo.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?fifik :-D Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

ano nevzdávej se

Doplňuji:
A zeptej se svých kolegů hasičů, ti to potvrdí.
Pokud jsi něco nepokazil schválně! V tom případě se raději věnuj nějakému individuálnímu sportu.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

ano nevzdávej se

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

ano nevzdávej se

Kto nič nerobí, nerobí ani chyby.
Kto naozaj niečo robí, nie je bez chyby, každému sa niečo prihodí, keď nezámerne niečo pokazí, alebo mu nevyjde.
Netreba sa hneď vzdávať, ale zobrať si z chyby ponaučenie.
Doplňuji:
Pokračovanie v diskusii

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

1 – Pozrime sa na to, akoby to bol ostrý zásah:
Ak pri zásahu a naťahovaní prúdu vypadne prúdnica a zasahujúci hasič to vzdá, následok je katastrofálny.
2 – Toto sa stalo pri simulácii:
To, že z ti ruky vypadla prúdnica a vzdaním sa, len ukazuje nedostatočnú sústredenosť pri požiarnom útoku, snahu dokázať to a následné sklamanie z chyby „ako sa také niečo mohlo stať?!, veď som trénoval!“. Zjavne, bez urážky, tréning nebol dostatočný… treba totiž trénovať nielen fyzický útok ale aj duševnú rovnováhu, sústredenie.
Bez určitej zásahovej automatiky a chladnej hlavy do „ohňa“ nelez…
Hasičina sama o sebe je stresujúca, kladie veľké nároky na psychiku, preto aj toto treba trénovať!
Ak ste chlap a chcete túto prácu, takýto šport treba brať ako prácu a ísť naplno, robiť naďalej, utrite si slzy a pot, dvihnite prúdnicu a vpred!

před 3888 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Příště už budeš alespoň vědět, že nezávodíš jen sám za sebe, ale kolektiv, zvedneš ji a mažeš dál jako o život! 😉

před 3888 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek