Avatar uživatele
Mirrorwoman

Nevím jestli by se můj nový román měl odehrávat v Anglii nebo v Americe.

Chci napsat příběh z 19. století. Mělo by tam být město i venkov. O sestrách, které mají spoustu milenců. A nevím jestli by byla lepší Amerika nebo Anglie. Poraďte mi prosím.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym, anonym před 4638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Přestože chápu vlasteneckou motivaci jami, pokud se nabízí volba z těch dvou a navíc 19. stol. pak opravdu raději Anglie, případně s částí děje u nás, vždyť i Shakespeare má svůj odkaz na tehdejší Česko.
Pokud bude román vydán v češtině, mají anglické reálie k českým čtenářům blíže.
Doporučuji ale dobře si nastudovat dobové podklady, aby celek působil věrohodně a nemuselas experimentálně fabulovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Přimlouvám se za nás,ať se to odehrává někde tady doma.Milence si můžou holky najít i někde ve „mlejně“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VampGirl

Já bych si osobně zvolila raději Anglii. Také často píšu povídky z tohoto období, občas i ze staršího a myslím, že Anglie je to pravé místo, kde by se to mělo odehrávat. 🙂 Několikrát jsem v Anglii byla a měla jsem možnost si v muzeích prohlédnout, jak se tam dříve žilo a ty domky a všechno, jak to dříve vypadalo, mi přišly úplně kouzelné. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak pise Jami … u nas.
P.S. Mam sestru … nepisete to o nas. !! ?

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Není to z ryze vlasteneckých důvodů,ale myslím že by jste příběh mohla situovat do krásné malebné českomoravské krajiny.Jako již mnoho našich nezapomenutelných spisovatelů,kteří tak krásně popisují tuto zem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek