Mirrorwoman

Nevím jaký vyrobit dárek svému osmiletému bratrovi, aby se mu to opravdu líbilo. Poradíte mi?

Nevím co by se líbilo mému 8-letému bratrovi k svátku, narozeninám, vánocům. Hlavně, abych to dokázala vyrobit.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Dobré je se poradit z maminkou, nebo z jeho kamarády.Můžeš mu koupit třeba modelovací hmotu, ať si něco stvoří sám,Maňáska ze staré ponožky. Maminka ti pomůže vyšít vlnou pusinku a očička.

Další odpovědi
Elk

Napadlo mě, že by se mu mohlo líbit tričko s vlastním potistke – fotkou toho, co se mu líbí, popřípadě se dá vyrobit v kopírovacích centrech – záleží odkud jste – Puzzle sz vlastního námětu – taky fotka.
Snad na něco přijdete a možná někdo poradí něco jiného.
Bráškovi přeju hodně zdravíčka!

Katie

záleží na tom co má tvůj bratr rád ale napadlo mne že bys mu mohla vyrobit něco z hmoty FIMO nabo polimery tady máš nejaké nápady:
klikni na odkaz a pak dej:ŠPERKY,sub­kategorii fimo a polymery jsou tam sice nausnice atd.. ale muzes se inspirovat treba na privesek-doporucuju

Zdroj: www.fler.cz

elektrikář

Můžeš vyrobit maňáska se staré ponožky, obličej se vyšije kouskem pletací vlny. Můžeš se také zeptat jeho kamarádů, maminky ta ti pomůže i poradí.

anna534

Proč vyrobit??!
skus mu spiš něco koupit nejaký autičko
nebo nejakou plyšovou hračku
ale při nejhoršim..jestli nemaš penize skus třeba,namalovat nejaký autičko ;)