Pokročilý

Nevím jaký vyrobit dárek svému osmiletému bratrovi, aby se mu to opravdu líbilo. Poradíte mi?

Nevím co by se líbilo mému 8-letému bratrovi k svátku, narozeninám, vánocům. Hlavně, abych to dokázala vyrobit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Dobré je se poradit z maminkou, nebo z jeho kamarády.Můžeš mu koupit třeba modelovací hmotu, ať si něco stvoří sám,Maňáska ze staré ponožky. Maminka ti pomůže vyšít vlnou pusinku a očička.

Další odpovědi:

Stříbrný

Napadlo mě, že by se mu mohlo líbit tričko s vlastním potistke - fotkou toho, co se mu líbí, popřípadě se dá vyrobit v kopírovacích centrech - záleží odkud jste - Puzzle sz vlastního námětu - taky fotka.
Snad na něco přijdete a možná někdo poradí něco jiného.
Bráškovi přeju hodně zdravíčka!

Pokročilý

záleží na tom co má tvůj bratr rád ale napadlo mne že bys mu mohla vyrobit něco z hmoty FIMO nabo polimery tady máš nejaké nápady:
klikni na odkaz a pak dej:ŠPERKY,subkategorii fimo a polymery jsou tam sice nausnice atd.. ale muzes se inspirovat treba na privesek-doporucuju

Zdroj: www.fler.cz

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Můžeš vyrobit maňáska se staré ponožky, obličej se vyšije kouskem pletací vlny. Můžeš se také zeptat jeho kamarádů, maminky ta ti pomůže i poradí.

anna534

Proč vyrobit??!
skus mu spiš něco koupit nejaký autičko
nebo nejakou plyšovou hračku
ale při nejhoršim..jestli nemaš penize skus třeba,namalovat nejaký autičko ;)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.