ondra07

Nevím, jak to mám vymyslet.

Řeším takový problém…
Napíšu to ve zkratce.
Mám s někým domluvené, že si spolu vyměníme mobily. Ten člověk bydlí 400km ode mě a tak nevím, jak to máme vymyslet s tou výměnou… Protože jen na důvěře to založit nemůžeme. Chtěl bych vědět, jestli máte někdo nějaký nápad… co pro to udělat, abychom třeba měli jistotu, že on mi to pošle a i já jemu, aby byla nějaká důvěra.
Napadá Vás něco?
Děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Neni takové řešení, buď důvěřovat, nebo se sejít na půl cesty.