Avatar uživatele
Simi-mimi

nevím jak to léčit, prášky nezabírají

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli vy ženy máte také problémy s výtoky. Na gynekologii jsem byla už několikrát a doktor mi předepsal už několik prášku, ale zabraly jen na chvíli. Nevíte o něčem co by opravdu mohlo zabrat? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl před 4432 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bobule

Přesně tak, jak píše suwa. Ještě bych popřemýšlela, jestli nezměnit gynekologa. nebo jestli si nezajít jen na informativní vyšetření k jinému lékaři.
trošku z jiného soudku, mě doktor „léčil“ dva roky ekzém. Nic nepomáhalo, ekzém byl furt. Pak jsem si zašla k jiné kožní a ta mi přišla na lupénku. Od té doby, co ji podpurně léčím, žádné problémy nemám. Bohužel dnes, není doktor, jako doktor ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Tady bohužel žádný lékař není a osobní zkušenosti v tomto případě mohou spíš uškodit. Zkus se podívat sem:
http://www.dok­torka.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tento problém se dá léčit několika způsoby a je na posouzení lékaře, aby určil ten správný postup na Vaše potíže. Pokud nejste s léčbou spokojena a problémy přetrvávají, obraťte se na gynekologa se žádostí o vysvětlení, proč se Váš stav nelepší. Je totiž otázkou, je-li Váš výtok projevem nemoci, nebo přirozený pro Váš organizmus. Toto je ale rovněž zapotřebí probrat s odborníkem. Z laického hlediska lze bez dalšího rizika pro organizmus provádět výplachy, nebo aplikovat sedací koupele. I v tomto směru byste se ale měla nejdříve poradit se svým odborným lékařem, co by Vám doporučil. Je také možné se informovat přímo v lékárně, kde mají širokou škálu přípravků, které lze použít.
Nejste-li spokojena s léčením svého nynějšího lékaře, můžete požádat o vyšetření v nemocnici, nebo u jiného gynekologa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VampGirl

Občas doktoři doporučují koupele v hypermanganu. Nic víc mne nenapadá. Asi bude také záležet na tom, o jaký výtok se jedná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek