Simi-mimi

nevím jak to léčit, prášky nezabírají

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli vy ženy máte také problémy s výtoky. Na gynekologii jsem byla už několikrát a doktor mi předepsal už několik prášku, ale zabraly jen na chvíli. Nevíte o něčem co by opravdu mohlo zabrat? Děkuji

Nejlepší odpověď
Bobule

Přesně tak, jak píše suwa. Ještě bych popřemýšlela, jestli nezměnit gynekologa. nebo jestli si nezajít jen na informativní vyšetření k jinému lékaři.
trošku z jiného soudku, mě doktor „léčil“ dva roky ekzém. Nic nepomáhalo, ekzém byl furt. Pak jsem si zašla k jiné kožní a ta mi přišla na lupénku. Od té doby, co ji podpurně léčím, žádné problémy nemám. Bohužel dnes, není doktor, jako doktor ☹

Další odpovědi
Sůwa

Tady bohužel žádný lékař není a osobní zkušenosti v tomto případě mohou spíš uškodit. Zkus se podívat sem:
http://www.dok­torka.cz/

anonym

Tento problém se dá léčit několika způsoby a je na posouzení lékaře, aby určil ten správný postup na Vaše potíže. Pokud nejste s léčbou spokojena a problémy přetrvávají, obraťte se na gynekologa se žádostí o vysvětlení, proč se Váš stav nelepší. Je totiž otázkou, je-li Váš výtok projevem nemoci, nebo přirozený pro Váš organizmus. Toto je ale rovněž zapotřebí probrat s odborníkem. Z laického hlediska lze bez dalšího rizika pro organizmus provádět výplachy, nebo aplikovat sedací koupele. I v tomto směru byste se ale měla nejdříve poradit se svým odborným lékařem, co by Vám doporučil. Je také možné se informovat přímo v lékárně, kde mají širokou škálu přípravků, které lze použít.
Nejste-li spokojena s léčením svého nynějšího lékaře, můžete požádat o vyšetření v nemocnici, nebo u jiného gynekologa.

VampGirl

Občas doktoři doporučují koupele v hypermanganu. Nic víc mne nenapadá. Asi bude také záležet na tom, o jaký výtok se jedná.