Andie700

jak se jmenuje tenhle film (fantasy)

– Bylo to dvou rodech trpaslíku (nebo něčeho podobného) kteří se neměli rádi a bojovali proti sobě. Dva mladí trpaslíci se do sebe zamilovali ale každý pocházel z jiného rodu.Nebylo to kreslené ale něco na způsob pána prstenu. Myslím že tam měli nějakou roli i lidé. Nějaká žena a její přítel nebo manžel. Měli jsme to na kazetě ale nemůžu jí najít.

Nejlepší odpověď
jáára

otázka zní: Nevíte kde mám tu kazetu?

Další odpovědi
iceT

Myslím si,že tohle bude asi to pravé
http://www.csfd­.cz/film/134266-kouzelna-zeme-skritku/

on byl skřítek,ona něco jako elfka,ale krpatí byli oba,a byl to moc pěkný film,taková skřítčí variace na Romea a Julii,protože se taky seznámili na plese,rodiče jim nechtěli dovolit kvůli svárům nebo původu lásku,a taky se rozhodli,že radši umřou.Taky tam byla Velká Větší,kterou hrála Whoopi Godlberg a měnila se na sovu,schylovalo se i k válce,příroda ztratila svůj řád a tak…

JájsemRaibek

A otázka zní jak?