Avatar uživatele
kiss.miss

Nevím jak se ho mám zbavit

ahoj jeden kluk který mě prý má rád mi pořád píše a mě se na mobilu vybíjí baterka a on mi pořád volá a píše sms a já nevím co mu mám říct aby mě nechal.pomoc!s klu­kama je to hold težký.:-(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? led před 4933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
FilosofovaEm

A co takhle zvednout telefon a říct mu, že nemáš zájem? Mohlo by to zabrat…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
oskar

Asi musíš být hezká holka…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Anebo koupit si novou simkartu za pár korun, její číslo dát rodině a nejlepším kamarádům, s nimiž chceš být v kontaktu a o nichž víš, že ho nedají dotyčnému. Jednou, dvakrát za den zapnout staré číslo, vybrat smsky, které za to stojí. A doufat, že to dotyčnýho přestane bavit. A jestli ho to bavit přestane a vzdá to, tak po nějaké době staré číslo znovu tiše obnovit a doufat, že už to nebude zkoušet.
Ale souhlasím, nejlepší by bylo mu říct, že není zájem a ať jde do háje. Ale vím, že ono to někdy nezabírá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já bych se nijak neschovávala, jednej narovinu.Řekni mu už mi nevolej ,nestojím o tebe. Promiň ,nejsi můj typ. Třeba se nad tím zamyslí a přestane.Ovšem jak mu jen jedinkrát naznačíš-co kdyby-pokoj ti nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Rozhodně souhlasím s tím, jasně a na rovinu mu říct dost. Pokud to nepochopí, uvědom si, že i toto otravování je dnes trestné a pokud si nedá říct potom ti nezbude nic jiného než zajít na policii a požádat o pomoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud nereaguje na několikeré ne, tak jedině ignorování. To funguje vždy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek