Nevím jak se ho mám zbavit

ahoj jeden kluk který mě prý má rád mi pořád píše a mě se na mobilu vybíjí baterka a on mi pořád volá a píše sms a já nevím co mu mám říct aby mě nechal.pomoc!s klukama je to hold težký.:-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

A co takhle zvednout telefon a říct mu, že nemáš zájem? Mohlo by to zabrat...

Další odpovědi:

Stříbrný

Asi musíš být hezká holka...

Zlatý

Anebo koupit si novou simkartu za pár korun, její číslo dát rodině a nejlepším kamarádům, s nimiž chceš být v kontaktu a o nichž víš, že ho nedají dotyčnému. Jednou, dvakrát za den zapnout staré číslo, vybrat smsky, které za to stojí. A doufat, že to dotyčnýho přestane bavit. A jestli ho to bavit přestane a vzdá to, tak po nějaké době staré číslo znovu tiše obnovit a doufat, že už to nebude zkoušet.
Ale souhlasím, nejlepší by bylo mu říct, že není zájem a ať jde do háje. Ale vím, že ono to někdy nezabírá...

Zlatý

Já bych se nijak neschovávala, jednej narovinu.Řekni mu už mi nevolej ,nestojím o tebe. Promiň ,nejsi můj typ. Třeba se nad tím zamyslí a přestane.Ovšem jak mu jen jedinkrát naznačíš-co kdyby-pokoj ti nedá.

Bronzový

Rozhodně souhlasím s tím, jasně a na rovinu mu říct dost. Pokud to nepochopí, uvědom si, že i toto otravování je dnes trestné a pokud si nedá říct potom ti nezbude nic jiného než zajít na policii a požádat o pomoc.

Zlatý

Pokud nereaguje na několikeré ne, tak jedině ignorování. To funguje vždy.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.