Bronzový

Nevím jak reagovat , mám aktualizovat??

Na počítači se teprve učím a tak mám samozřejmě spousty mezer ve znalostech.

V poslední době mne vyloženě otravuje ovšem jedna věc.
Vždy když si chci prohlédnout a přečíst noviny, naskočí mi od Microsoftu něco v tom smyslu, abych si nainstaloval Silverlift update.
Nevím oč jde, jen tuším zřejmě o skvalitnění prohlížeče, ale nerad bych za nějakou službu platil vysokou cenu.
Co mne nejvíce vadí je ta skutečnost, že zda to odmítnu, okamžitě mne to naskočí znova a znova.

Oč tu jde ?
Mám kliknout na ANO ?
Kolik to tak stojí měsíčně ?
Zda to nebudu chtít, jak se tohoto obtěžování definitivně zbavím ?

Prosím jen o radu bez odborných výrazů, které mne moc nepomohou, neboť stejně nevím čeho se týkají.

Děkuji.
_

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Můžeš nainstalovat. Rozhodně je správné nestahovat a nespouštět vše, co o to požádá a když už po tobě něco chce instalaci nebo aktualizaci, pak, pokud možno, to instaluj z oficiálního webu vydavatele (v tomto případě http://www.microsoft.com/….
Microsoft Silverlight je microsoftí technologie pro programování webu, obdoba Adobe Flash. Obejdeš se bez něj, ale není zásadní důvod se mu bránit.
Doplňuji:
Co to stojí: Silverlight nic. Jak se toho zbavit: odinstalací z ovládácích panelů (předpokládám, že používáš Windows).

Další odpovědi:

Stříbrný

když je tam napsáno "update" pak to znamená, že program vypelšili, hodili tam nějaké záplaty a obnovují... vždy je dobrá volba updatovat programy...

nestojí to nic a ani nemůže - to by tam muselo být napsané, museli by tě upozornit...jedná se o internetový prohlížeč který je zdarma
Doplňuji:
*vylepšili

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.