2vk2

Nevím jak otevřít soubor…

Stáhla jseu si soubor typu „rar“ a chci ho otevřít WinRAR, ale píše mi to:archiv má buďto neznámý formát nebo je soubor poškozen! Co mám udělat, aby to šlo?

Nejlepší odpověď
Hlada

Můžete se pokusit otevřít ho v jiném komprimačním programu, např. 7-zip nebo soubor stáhnout znova, nejlépe odjinud, pokud to jde.

Další odpovědi
RomanP

Zkuste ve WinRARu ten archív opravit , pokud to nepomůže tak nezbude než to vyhodit

hornik.

Nemazat! Přejmenovat na .avi pokud je větší než 500MB. Když je menší, zkusit příponu pdf, mpg apod.