GirlVampire

Nevím jak na to..

Líbí se mi jeden kluk, ale bohužel je o 4 roky starší :(… Potkávala jsem se s ním jednou za rok na táboře, ale už přestal jezdit, teď ho mám jenom na fb.. Nevím jak mu vyjádřit/napsat co k němu cítím, prosím pomožte mi..

Odpovědi
wM

http://www.zpo­vednice.cz

terry

Co to je za otázku???

martas93

Hlavně v klidu,chápu rozhozenost,ale především se uklidni a uvolni se.Vyjadreni lasky pres FB je snad ten nejhorsi zpusob jaky je mozny.Zkus s snim byt za dobre.Bud vstricna a snaz se se mu nejvic priblizit.A pokud se ti podari z nej dostat cislo nebo alespon se s nim videt tak si zajdete treba na kaffe nebo na caj.Nekam kde budte mit souromi 🙂 Bud pripravena na vsechno,ale na druhou stranu nic horsiho nez odmitnuti te neceka ,to ber tak 🙂 normalne si chvilku povidejte a pak mu to vyklop narodinu co k nemu citis a pokud bude v nem trocha citu tak to opetuje minimalne uprimnosti.Hlavne budte nekde sami a nekde v klidu.V nervách nic nevymyslis…