Moni27

nevím jak na to…

chci se optat!s přítelem se snažím otěhotnět už 4 měsíc a nic (vím že to ještě není moc dlouho) ale přes to. Myslím si že jsme se milovali v den mého plodného dnu a nic. Tak to znamená že v jinej měsíc a už to nepůjde? Jako že když v plodném dnu jsem to zkusili a nic tak přeci asi už v jiném plodným dnu to asi nejde ne? Už i to přestává nějak bavit…
Doplňuji:
co je na tom nepochopitelný? že mě to přestává bavit? když to člověk zkouši kdy má nebo kdy nemá plodný dny…

Nejlepší odpověď
kropitko

Dělejte to hlavně když se vám chce a ono to časem přijde samo, chce to trpělivost. Nic nepočítejte, nenervujte se, prostě se na to vykašlete a věřte tomu, že mimčo bude,,:-)

Další odpovědi
Pájo

4 měsíce není žádná doba („snažíte se teprve nějakých 100 dní!?“), nikam ještě svého přítele na vyšetření neposílejte a uvolněte se.. tohle není o tom, jestli Vás to baví nebo nebaví a o nějakém počítání… celá jste upočítaná a stresovaná (on taky)…pak mají být nějaké výsledky.

hanulka11

Mony27, moc se k tomu upínáš a stresuješ se , některé páry se snaží moc let,a teprve když to vzdají a přestanou se stresovat…tak to přijde… prostě ber to tak, až to bude tak to bude........

Drap

Přestává bavit ? Co?

Sůwa

Pro tvůj lepší pocit bys měla požádat partnera, aby si nechal vyšetřit kvalitu spermií. Je to nepoměrně jednodušší, než vyšetření ženy na případnou neplodnost a bohužel nižší kvalita spermií je v posledních letech běžným jevem. Lékař může předepsat hormonální léčbu, tu podstupuje spousta páru, jen se o tom moc nemluví.

beluška

Z Tvých řádků necítím plnou připravenost pro založení rodiny. Necítím žádnou lásku k početí miminka… To není jen ,otěhotnět, za každou cenu. To není práce, pokud to budeš cítit takhle, dej si ještě odklad. Dítě vyžaduje velkou lásku a všechen čas pro jeho šťastný a zdravý vývoj.