kristof

nevim jak mam zbalit holku dik

jmenje se nikol je velmi krasna

Nejlepší odpověď
annas

Projdi si starší odpovědi na několika stránkách, třeba získáš radu.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­105&q=jak+sba­lit+holku&sa=Vyh­ledat#1335

Další odpovědi
Michal Kole

Častá otázka zde 🙂

Usmívat se na ní, odnést ji bágl a doprovodit jí do školy, odvést ji domů (bágl jí nest) a udělat s ní úkoly (pomoct s vypracováním – vysvětlit jak se to řeší, ne vyřešit za ní), uvařit jí nebo ji vzít do restaurace (ne do 4. cenové skupiny) a ZAPLATIT za ní. A večer si jí vzít do postele a UČINIT VEŠKERÁ OPATŘENÍ, aby nevzniklo dítě !!!

led

Ak nepomôžu Kerberové odkazy. Mám netradičné riešenie:
Popros ju, nech ťa zbalí. Buď to pochopí a zaujmeš ju, alebo nepochopí, potom to nemá význam.

mrblackwell

Tak počkej a doufej,že zbalí ona tebe. I to se může stát.

hanulka11

Ahoj Nikol ..tobě to dnes sluší… uvidíš jak zareaguje

Heřman

Kdo ti může pomoc tak jsou kamarádi, tvoji nejblyžší a možná i někdo z rodiny a teď k věci holku zbalíš jen tak když se jí budeš dvoři pomáhat jí s věcma (úkoly a práce) a třeba jí chránit před klukama který jí chtějí zbalit jestli nějaký jsou.

anonym

Ona ti za chvíli pomůže jistá osoba – z češtinou určitě!