NIČITEL

nevím co zá vysvědčení?????

Omlouvám se za váš čas,ale chtěl bych se zetat co za vysvědčení?
Mamka mi nabídla hru namé nové nintendo WII.
Do 600Kč.
Děkuji za odpovědi.
A prosím nepište mi vzkazy že je to kravina.
Děkuji
PS:Pište mi i nové tipy …
Doplňuji:
Podle vašich komentářů si spíš koupím knihu.

Nejlepší odpověď
anonym

jiná????

Pokud to není hra na český pravopis, tak nic.
Doplňuji:
Tak tomu říkám „pádná odpověď“. Za tu si palec zasloužíš. A jinak – kniha je moc dobrý nápad.

Další odpovědi
huxa

jiná????

Doplňuji:
Něco s českým jazykem, to nikdy není na zmar, hlavně po louskání tvého psaní.

iceT

jiná????

Náhodou kniha je moc dobrý nápad,třeba jsem nedávno dočetla Pavučinu lží od Dana Browna a myslím si že by se ti třeba líbil Robert Ludlum a knižní podoba Jasona Bourna,co myslíš ?Agent bez minulosti v psané verzi je několikanásobně záživnější (akčnější)než film.

badisko

Super paper Mario

Akcni Call of Duty: Black Ops …cena 599 kc.....z ad­ventur Crash Bandicoot: Mind Over Mutant cena 599 kc…ze simulatoru Heatseeker cena 569 kc…a z arkad tak ten mario…ale takovej fungl novej plamenomet nikdy neurazi …jenze to se hochu zlata do 6 kil nevlezes…:D

Rocker

jiná????

Doplňuji:
Na to se nedá odpovědět,když nevíme co rád hraješ.

lizatko11

Super paper Mario

T-ess

Super paper Mario

anonym

mě stačila pochvala od mamky :)