22aa

Poradíte mně, co mám hrát na PC?

Dobrý den, táta mi nechce koupit hru na PS 2, ale ptám se, co mám hrát na PC.
Na PS 2 mám 2 dobré hry, 1 se špatným ovládáním a 2 jsou dementní.
Pomůžete mi? Jakou hru mi zvolíte? 22aa.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Blbost jménem mário.

… a pak vypnout PS2 a dělat něco užitečnějšího. Třeba jít ven nebo tak něco.

Další odpovědi
quentos

Blbost jménem mário.

… podle toho stylu vyjadřování vám tahle sedí nejlíp. Že si radši nepřečtete knihu.

Usoman

Sonic

Proč hrát tyhle kraviny? Hezky GTA, Call of Duty, Mafia, Need for Speed, Flatout, War Thunder, Battlefield, Euro Truck Simulator, Far Cry atd. To jsou pořádný hry.

xxx3

když už hrát, tak radši na hudební nástroj ;) Proklínám každou minutu, kterou jsem v minulosti strávil s PC hrami – a to jsem nebyl žádný drsný „pařan“, naštěstí.

Hlada

Geocaching

Nuk nuk

:D Aaale to by musel chlapec ven :D Ale za sebe souhlas.

Nuk nuk

A navíc to s Playstation moc nejde :D …ačkoliv madík má jistě i telefon :D

22aa

A neznáte nějakou závodní hru?
Všechny ty akční hry jsou 10 let staré a já se bojím že mi to nepůjde nebo to bude po mě chtít 8 gb RAM.

22aa

A navíc call of duty nejde.

Usoman

Starší Need for Speed ti rozjede i 15 let starý počítač. Flatout 1 možná, ale Flatout 2 už ne.

Můj oblíbený díl z dětství je Need for Speed: Hot Pursuit 2

22aa

Děkuji. Ale já mám windows 7 a né windows 95 ani xp.
vybírat hry na W7 jinak ti to nepůjde.