nike

nevim co mam dělat psala jsem o milost

dobry den psala jsem o milost prezidenta poslala jsem tam vše rosudek a taky že je nemocny ale poslala jsem tam dokumentaci starou 5let a on nemuže jit doktorovy protože je hledany.prezidenska kancelař chce novou lekarskou spravu poradite mi prosim nějaka šance tam je prosim moooocccc
Doplňuji:
ale ja nemam jak ji obstarat tu lekarskou spravu protože doktor chce aby přišel na vyšetřeni a on nemuže tak nevim jak to mam udělat

Odpovědi
Petka 22

Nechci vás sklamat ale mi taky psaly žadost prezid… milost a přišlo nám zamitnuti a to nebyl nikdy trestaný a meli jsme vazne zdravotni potize v rodine ale skoušejte dělat vše lepši dělat něco než nic držim pěstičky:)

standa

Pokud chce prezidentská kancelář novou lékařskou zprávu, tak ji obstarejte a kanceláři odešlete… a čekejte.

NIC víc se odsud na dálku nedá poradit.