Šárinka*

Nevím co jsem to v noci viděla ale bylo to hrozné a tohle je pravda mam s toho hrozny pocit myslim že to byl duch

No probudila jsem se po 4 hodině ne ja ale něco mě probudilo v rohu pokoje mam krabici a v tom dřevo na topení a koberec mam jen uprostěd pokoje a slišela jsem jak kdyby tam někdo hrabal v tech krabicich takže jsem se probudila byla tma takže jsem tam nic neviděla zavřela jsem oči a slyšela jsem jak kdyby šel někdo po koberci otevřela jsem oči a pak tam mam skřin a viděla jsem jak jde někdo k oknu byla to velka postava .. jak jsem to viděla hned jsem zavřela oči… pak jsem je otevřela a nikde nnic.. pak už jsem nic neslyšela bojim se že se to bude opakavoat…Vím že si myslite že jsem blazen ale opravdu se to stalo… jinak vždy si pokoj zamikam tentokrat jsem ho nechala odemčeny ale všeci spaly…Prosím odpověd

Nejlepší odpověď
Drap

Podle popisu, to byl spíše jen sen. Pokud to byl ovšem jak říkáš duch, tak se není čeho bát. Duchové jak známo nikomu neubližují.

Další odpovědi
anonym

Přehrabování dřeva…dřevo pracuje, občas praskne, takže se to může zdát jako přehrabování (neslyšela jsi někdy praskat skříně?..když se v místnosti topí, tak praskají, je zajímavé, že v létě to nedělá, akorát když se v místnosti topí).
Zrovna tak občas pracuje plastová lahev.Zkus se z ní napít a zavřít.Za nějakou dobu v ní také lupne, takže se zdá, že v místnosti někdo je.
A postava…tak to je někdy hra stínů, v rozespalosti vidíš nějaký stín a připadá to jako postava.
Akorát se divím, že jsi nerozsvítila.Když se mě v noci něco nezdá, tak si hned rozsvítím.

anonym

Mozek má úžasnou představivost, která bývá ovlivněna mnoha faktory, nečtla si knihu nebo nekoukala si na nějaký film, který tě mohl ovlivnit, přemýšlet nad tím? Pak bývají sny, představivost způsobí taky dost, když si vzhůru. Hra stínů v noci bývá taky kouzelná.

beer

Klídek, jedná se pouze o projev příliš bujné fantazie, což se v mládí stává.
Pokud ale na duchy pevně věříš, byl to duch a přijde zase ))

Melkor

Blázen nejsi :). Když se člověk probudí (obzvláště ve 4 ráno) jeho mozek ještě nemusí dostatečně vnímat, určitě si byla rozespalá a mohlo se ti to jenom zdát, to je nejrozumnější vysvětlení. Rozhodně se nemusíš ničeho bát. Duchové jak je známe z televizí a z knížek neexistují!

Tw!st

Pak to byl asi slenderman, je to vysoká štíhlá postava, která se objevuje různě po světě jednou za dlouhou dobu a nechává jako znamení lístečky, zkus se porozhlédnout po domě jestli nejsou někde nalepené nějaké popsané lístečky. slenderman vypadá nějak takhle https://www.go­ogle.cz/search?q=slen­derman&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=-r5XUt6lLYbFtA­aJtoDACg&sqi=2&ved=­0CAcQ_AUoAQ&biw=1887&­bih=996#facrc=_&im­gdii=_&imgrc=aV­Lv-sGTKOtu0M%3A%3BBg­USS_eS0XEzrM%3Bhttp%25­3A%252F%252Ffc07­.deviantart.net%252Ffs7­1%252Fi%252F2012%252F276­%252F5%252F9%252Fslen­der_man__by_ju­ne_rosenfield-d5go9ll.jpg%3Bhttp%­253A%252F%252Fju­ne-rosenfield.de­viantart.com%252Far­t%252FSlender-man-330336921%3B9­00%3B675

jirkajirka

Možná jsi někdy v minulosti ublížila nebo něco sebtrala člověku který teď umřel a chodí tě pro to strašit.

Šárinka*

a pravě to nevypadalo jako duch byla to černa velka postava a byla cela černa

Šárinka*

Sen to pravě nemohl byt byla jsem vzuhuru jsem si jista…
pak jsem nemohla usnout hrozně jsem se spotila jak jsem byla vzuhuru a měla zavřeně oči stalo se to dneska ve 4 rano nějak po 4 vim že mi před tim než se to stalo zvonil budik…

Šárinka*

Sen to pravě nemohl byt byla jsem vzuhuru jsem si jista…
pak jsem nemohla usnout hrozně jsem se spotila jak jsem byla vzuhuru a měla zavřeně oči stalo se to dneska ve 4 rano nějak po 4 vim že mi před tim než se to stalo zvonil budik…

Melkor

Mohlo se ti to zdát i když si byla vzhůru.