Avatar uživatele
IvkaxD

Nevim co dělat co mám s tím dělat?

Byla jsem vždy jiná.Vždy jsem se přispusobovala a nevim co s tim dělat vždy jsem byla jak druzí vždy jsem se přispusobovala neumim být sama sebe já ani nevim kdo jsem bavý mě toho hodně …vyznávala jsem už tolik stýlů a nepomohlo mi to.Vždy semnou pak lidi vyjebali a těd jsem zustala sama bez přátel protože jsem se přestala přispusobovat a něco dělat…
ale čím víc jsem bez přátel tím víc se už ani usmát nemužu.A mám z toho negativní myšlenky že lidi jsou sv*ně …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Buď svá, taková jaká doopravdy jsi. Nikomu se moc nepřízposubuj a časem se vše napraví. I noví přátelé příjdou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Na Tvém místě bych začal češtinou. Možná se potom spraví i to ostatní

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ze tvého popisu problému přímo čiší nezralost mládí.
Klídek, rozvahu a nikam nespěchat! To, co je teď špatné, již zkratko třeba i přijmeš díky zkušenostem, jinému názoru atd. To, že máš pouze pocit, že tě nikdo nemá rád neznamená, že jsou lidi svině!
Promluv si s rodiči, případně navštiv např. školního psychologa.
Doplňuji:
A hlavně se neboj být stále svá. Násilím se někam tlačit je nesmysl a dlouho to nevydrží.
Přizpůsobovat se ale musíme všichni. Tu tam, jindy zase jinde a do různé míry. S tím moc nenaděláš.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

bud trpeliva.hlavne prosim te zustan svá.jen tak poznas prave pratele.ten,kdo je svuj,ma malo pratel,ale za to kvalitnich.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek