IvkaxD

Nevim co dělat co mám s tím dělat?

Byla jsem vždy jiná.Vždy jsem se přispusobovala a nevim co s tim dělat vždy jsem byla jak druzí vždy jsem se přispusobovala neumim být sama sebe já ani nevim kdo jsem bavý mě toho hodně …vyznávala jsem už tolik stýlů a nepomohlo mi to.Vždy semnou pak lidi vyjebali a těd jsem zustala sama bez přátel protože jsem se přestala přispusobovat a něco dělat…
ale čím víc jsem bez přátel tím víc se už ani usmát nemužu.A mám z toho negativní myšlenky že lidi jsou sv*ně …

Nejlepší odpověď
Drap

Buď svá, taková jaká doopravdy jsi. Nikomu se moc nepřízposubuj a časem se vše napraví. I noví přátelé příjdou.

Další odpovědi
tom004

Na Tvém místě bych začal češtinou. Možná se potom spraví i to ostatní

www

Ze tvého popisu problému přímo čiší nezralost mládí.
Klídek, rozvahu a nikam nespěchat! To, co je teď špatné, již zkratko třeba i přijmeš díky zkušenostem, jinému názoru atd. To, že máš pouze pocit, že tě nikdo nemá rád neznamená, že jsou lidi svině!
Promluv si s rodiči, případně navštiv např. školního psychologa.
Doplňuji:
A hlavně se neboj být stále svá. Násilím se někam tlačit je nesmysl a dlouho to nevydrží.
Přizpůsobovat se ale musíme všichni. Tu tam, jindy zase jinde a do různé míry. S tím moc nenaděláš.

pizlicka

bud trpeliva.hlavne prosim te zustan svá.jen tak poznas prave pratele.ten,kdo je svuj,ma malo pratel,ale za to kvalitnich.