Fly

Neviete niekto, koľko stojí samsung ST 55O/ TL225?

Zaujala ma reklama na tento foťák. V amerike cez internet stojí 210 dolárov, okolo 4000 korún (http://www.shop­ping.com/xPO-Samsung-DualView-TL225-ST550), ale viem, že v ČR to zrejme bude drahšie. neviete, kde by sa dal kúpiť a za koľko? Je jedno, či to bude kamenný obchod, alebo cez internet, ale bola by som rada, keby cez internet, lebo tak je tam väčšinou zľava. Moc ďakujem!

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí jen vyhledat produkt na WWW.zbozi.cz nebo lépe WWW.heureka.cz