Nevie náhodou niekto názov skupiny a pesničky?

Je to pesnička z 90-tých rokov, tanečná. Podobá sa na pesničku od Rednex-Spirit of the hawk.Viem len že tam hraje na takých píšťalách Panflaute sa asi volajú a ešte tam spieva žena a v pozadí spieva indiánsky hlas. Radiorama-Manitou to nie je.

Nejlepší odpověď
barnajka

Pan flute, ženský vokál, indiánská tématika, 90. léta, taneční hudba..a Rednex to nejsou :)
Na mysl mi teda přišla jen kapela ‚Dance 2 Trance‘ a písnička ‚Power Of American Natives‘. Je z roku 1992, ale netuším jestli je to to, co hledáš. Mrkni kdyžtak na video, ta zpěvačka se objeví až někdy kolem 2. poloviny klipu.
http://www.you­tube.com/watch?v=IV­MEzNNW0VM

Motiv indiánů najdeš i v písničce ‚Leave Them Alone‘ od Twenty 4 Seven', ale zas tam není ta flétna, a ani se to moc nepodobá zmiňovaným Rednex
http://www.you­tube.com/watch?v=sU30TGn­nABA

Momentálně mě toho víc nenapadá, ale zkusím ještě zapřemýšlet a když si na něco vzpomenu, dodatečně doplním ;)

PS: Kdyby sis vzpomněl na pár slov z refrénu nebo textu celkově, bylo by to úplně perfektní :))