Pikachuu

Nevíte, jak se zbavit „neviditelného okna“, kvůli němuž nemohu kliknout na stránku atd.?

Dobrý den mám takový problém že v dolním pravém rohu mé obrazovky je nějaké neviditelné okno nebo neco takového a nemužu kvuli tomu kliknout na stranku,otevřít chat na facebooku,zetšit video na yt atd. Nevíte jak se toho zbavit ?

Původní neotázka
Neviditelné okno- nejde kliknout
Adblock už nemám

Nejlepší odpověď
ivzez

V pravém dolním rohu se zobrazují hlášky programů, případně doplňků programů nebo hlášky systému. Tohle by mohl být pozůstatek některého takového oznámení.

Zkusil jste restartovat PC?

Další odpovědi
Cenobita

Vidím, že tam máš zapnutý program pro blokování reklamy (něco jako AdBlock), to s tím souvisí, nevím co je lepší zda zobrazovat nebo nezobrazovat. musíš to nějak vyzkoušet. Dnes už existuje jiná ikona AdBlocku, možná že je ten tvůj AdBlock staršího data – aktualizuj.

Pikachuu

Problém byl s originem děkuji za aktivitu :)

Pikachuu

Adblock jsem jenom zkoušel tak jsem teď odinstaloval ale je ten problém že to dělá i na normální ploše