Cullinda

Neviděli jste to někde?? Angličtina na kartičkách a minidiskem a knížečkou..

Mamina v nějakém marketu (neví kde a jak je to dlouho.. :( ) koupila za levno modročervenou krabičku – na níž je napsáno Angličtina – základní slovní zásoba. Na vrchu jsou fotky stráží (s těmi chlupatými čepicemi). Uvnitř – perforované stránky (po rozstříhání kartičky-500 ks) na jedné straně je slovo a věta obsahující slovo to slovo v aj, na druhé straně je to česky. Taky tam je miniknížečka s gramatikou a minidisk se slovíčky. Vzadu je bohužel jen odkaz ne DE stránky, kde to nemají.. :( Na webu jsem to k prodeji nikde nenašla – jen podobné verze, ale méně vydařené.. Neviděli jste to v nějakém obchodě? Tipuju že to byl Penny nebo Lidl, ale já jsem to nikde neviděla.. :(
Doplňuji:
Bubco to bohužel není ono – nejsou tam věty v s daným slovem – příklad kde a jak se používá.. :(
http://zrzoulin­ka.galerie.cz/

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Lidl

Zdroj: www.lidl.cz

Další odpovědi
lilibou

meli je nedavno v lidlu..i nem­cinu..ale uz je po akci..avsak nekde je jeste urcite maji..staci kdyz se v jakemkoliv lidlu zeptas..

anonym

http://www.kar­ticky.cz/kartic­kycz/eshop/4-1-Karticky-anglictina

anonym

Škoda.