quentos

Neviděli jste někde můj otvírák na pivo? :{D>

Našel jsem při hledání jiný, asi deset let nepoužívaný. Ale stejně – kde může být? To je tak, když se uklízí, člověk pak neví, kde co má.
Než jsem našel ten starej, nahrazoval jsem ho všeličím, aspoň jsem se něco přiučil – jen o dveřní panty mi to zatím nejde. Čím otvíráte pivo vy, když nemůžete najít otvírák? Znal jsem jednoho, který ho umí otevřít skutečně čímkoli, na co si vzpomenete – a padadoxně je mu to k ničemu, neboť je vyléčený alkoholik a na pivo má tím pádem zaracha, takže jeho dovednosti využívají leda jeho kamarádi :{D>

Nejlepší odpověď
Andělé

Půjčil si ho Barbakan…a psssst,nerušit,před chvilkou šel dělat manželské povinnosti…:-)))

Další odpovědi
dědapetr

Na co hledat otvírák,v domác­nosti je tolik věcí kterými se dá otevřít pivo.Můžeš začít od venkovních dveří,až po slep.Ten kdo pije pivo,ten si vždy ví rady.

tom004

Tak mne napadlo,není to náhodou tento? Když ne,tak si ho zatím půjč. 🙂

http://img.na­dapenny.com/t20/111­86/nadap121404111­190237.jpg

anonym

Nejdřív bych zkusila místo, kam dáváte klíče – věšáček, poličku. Pak bych to přestala řešit. Otvírák se nerozpadne, ten odněkud po čase vyplave.
Když něco nemohu najít, sednu si na židli a snažím se přijít na to, kde jsem naposledy ten ztracený krám měla. Jednou jsem našla peněženku v mrazáku. Byla skutečně dobře schovaná.

aramah

Určitě ho máte na očích,teda myslém v dohledu.Já když něco hledám mám to na dosah :D

skorcovaz

Já mám magnetický otvírák, věčně připevněný k lednici.. Když jsem občas nějaký hledala, byl buď někde v kuchyni (na stole, na desce), nebo u nočního stolku, nebo kolem postele :D

Michal Kole

Pivo lze otevřít i částmi vlastního těla: např. rukou, zubama, i okem to lze, ale raději bych to dělal přímo v ordinaci chirurgické ambulance v nemocnici, kdyby bylo potřeba šití 😁

anonym

Tak pivo lze otevřít opravdu čímkoliv co má hranu.V domácnosti to jde nožem, vidličkou lžící, o dveře, o hranu židle (ale zůstane tam vroubkování po zátce), atd.
Venku otvírám pivo lopatou, zednickou lžící, sekerou.Zkrátka zase čímkoli co má hranu.
Lze také otevřít pivo o pivo, ale z toho jednoho se část vylije, takže tohle moc často nedělám.
Lze také koupit malý skládací otvírák na pivo, který jde přidělat ke klíčům.Toto jsme dostávali na vojně (je v tom i otvírák na konzervy)a vydržel mi ještě dvacet let po vojně.

venkovan

Viděl – běžel okolo nás v kapse nějakého pobudy směrem k výkupně kovů, aby ho směnil za krabicové vínko na svařáček.
Charita potěší.

Petra09

Nemas ho v druhej ruce:)?

Děda Louda

Hledej, šmudlo!