kapka

Neviděli jste ho někdo?

Popis: 80cm vysoký, vykulené oči /podle mě trochu šilhá/, zelený, silná závislost na tabáku.
Jsme tu z různých koutů republiky, tak třeba jste ho někdo viděl. Kdyby jo, tak volejte na policii, je to celostátní pátrání, velmi naléhavé. 😁
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/232269-policie-hleda-uneseneho-vodnika-z-dalovic-ma-vykulene-oci.html

Nejlepší odpověď
bigbít

😁 trochu to vypadá jako apríl…ale není…

Další odpovědi
tom004

Česílko vypadá skvěle.A ten co ho sebral,by měl minimálně kulit oči stejně,až dostane pořádnou nakládačku,a ne,až 2roky.

sejtanka

Prekérní situace,vodníka je škoda,a někdo by potřeboval urazit paprče.:-))