Rommart

Neví tady někdo jestli je palivové čerpadlo u WV Pasat combi 1,9 TD r.v. 1990 v nádrži či mimo ni?

Nevím jestli mi neodchází naftové palivové čerpadlo, když je auto studené je ho trochu slyšet a nastartuji po nažhavení v pohodě ale jakmile je motor po jízdě zahřátý vypnu jej a pak si nastartovat tak čerpadlo již slyšet není vůbec a nejde nastartovat ani motor až zase schladne tak chztne bez problémů. Nevím jestli to čerpadlo mám hledat v nádrži či někde mimo ni. Pokud se někdo setkal s podobým problémem zkuste mi prosím poradit, moc děkuji za Váš čas. S pozdravem Radek

Nejlepší odpověď
zzzzz

Manžel si k autu vždy stahuje knihu „Jak na to“ Dá se stáhnou i na Pasat, tak pohledej na netu, je v ni auto přesně popsáno a jsou tam i rady na jednoduché opravy. Jsou tam i rady ve smyslu, když vám auto dělá toto, tak zkuste.....