DusanOrlik

Neví někdo zda bude hra CrazyTaxi 4?

Zdravím,mám jedničku i třetí díl.Dvojku nemám,ale o to mi nejde.Chtěl jsem se zeptat zda by mohl výrobce předchozích dílů vyrobit 4?A kde se mám poptal o IV.díl?Moc díky

Nejlepší odpověď
DDarent

1: firma která ho dělala, zkrachovala
2: moc lidí to nehrálo
3: radši se hraje need for speed než vozit pořád lidi!!!
4: hra je v podobě crazy taxi HD
5: na hru se daj stáhnout různé speciální mody, jako je například ježdění monstertruckem.

Další odpovědi
masakrmen

Ona je dvojka? Někkde jsem slyšel, že se Crazy Taxi 3 menuje podle tří měst ve kterých můžeš hrát. Každopádně DDarent má pravdu, byl to propadák, protože po 3 dnech hraní (aspoň teda já) narazýš na věc, které by se každý vývojář chtěl vyhnout a to na stereotyp. Proto to byl takový propadák.