Zlatý

neví někdo, proč se vá-no-čka prodává celej rok?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Pokud se udělá, musí se prodat. Ale vánočka, která se dělá třeba u nás o vánocích, to je prostě lahoda, je plná hrozinek a mandlí a je z kvalitního těsta a dlouho vydrží. Ta vánočka, která je v obchodech je umělina z prášku. Má to stejný tvar, ale odlišnou chuť. Někdy to dokonce chuť nemá.

Další odpovědi:

Bronzový

Protože ji mám ráda a jsem ochotna ji po celý rok kupovat a nejsem sama, říká se tomu trh (nabídka a poptávka) :-)))

Asi je zhovadilost našich prodejců,jelikož takové zboží by se mělo prodávat jako symbol svátků vánočních a né,že je to celej rok v regálech.

Stříbrný

Tak jestli se vá-no-čka prodává celý rok...ale vánočka zcela jistě ne !:D
Trvanlivost vánočního cukroví je jen do konce května, a pak už jí nikde neseženeš.
Ale jinak bych jí-jako carpediem-ráda i přes rok :DD

Bronzový

Caltu mám moc ráda, baštíme ji celý rok.
Sama ji nepeču (jen bochánek, mazanec).
V době velikonoční pekaři u nás pár dní vánočku nepečou ;), jen mazance.
V naší pekárně pečou velmi chutnou, s rozinkami a sypanou mandlemi
(26 Kč), mívají i menš (16,- - bez mandlí), je mnho druhů v pekárnách i v super - hypermarketech, ty balené nebývají moc dobré.
/http://cs.wikipedia.org/…

proč by se vá-no-čka nemohla prodávat i přes rok? Je dobrá, spousta lidí jí má ráda... No ale je pravda, že vánočka prostě chutná o vánocích nejlíp :)

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Agneta: vánočku, potažmo vá-noč-ku dostaneš samozřejmě po celý rok, jen musíš najít ty správné obchody - nejdražší obchod není nutně nejlepší ;) Jo a vánočka nepatří mezi vánoční cukroví, to dá rozum :-) a nejlepší a celoročně dostupná je samozřejmě upečená doma, je to ale pracnější než prdnout do chlebopekárny práškovou směs.

Bronzový

carpediem

Kelte souhlas vánočka z kauflandu je fakt hnusná, já kupuji u pekaře a ta je mňam:-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.