lerak14

Neví někdo, proč se papež bojí atentátu? Je to přece boží zástupce a ten své ovečky neopouští…

přece pánbůh nedopustí aby semu něco stalo ty peníze co stojí jeho ochranka a vše okolo něho toje kopa chleba pro děti ve světě aby neměli hlad a kolik by ušetřil kdyby nechal faráře kastrovat
Doplňuji:
no musím se opravit prej jsem hlupák a beru boží jméno nadarmo prodával mi podomník biblu když jsem se ptal na boha prej je okolo nás ale není vidět tak jsem mu řekl že el.proud také není vidět ale když tam dám ruku tak ji aspoň ucítím biblu nemám a už nikdy nepřišel

Nejlepší odpověď
Michal

Žije mezi lidma a těm dal Bůh svobodnou vůli se rozhodovat.Někteří mají rozhodování slušně řečeno pomotané.

Další odpovědi
nabubindes

NEBERBOŽÍSLOVO­NADARMO! NECHOVEJSEJAKOH­LUPAK!
.............­.............­.............­......
člověče, nevládneš ani českým jazykem! čím chceš zaujmout? MEMENTO MORI CARPE DIEM, i maltéžtí rytíři byli zdrženliví… buď nad věcí a nepodléhej situaci

pondělí

Za prvé papež není boží zástupce,ale nástupce svatého Petra-rybáře,tak určil koncil v roce 1005,během vytvoření Církve pravoslavné
A HLAVNĚ BŮH JE V KAŽDÉM Z NÁS,ale to poznáš v dobách kdy budeš mít nouzi,nejen finanční,ale i duševní,
a neboj nebereš boží jméno nadarmo,protože nevíš o čem hovoříš,jak dospěješ a hlavně duševně,tak zase pochopíš,
A nekdo je vnitřně dospělej až třeba v padesáti
a co se týče strachu o strátu svého těla,asi ti ještě není 25 let teprve v tom věku se plně rozvíjí pud sebezáchovy.