slevin

nevi nekdo,proc je skoro denne agata hanychova na hlavni strance seznam cz,kdyz vlastne nic poradne neumi…

me osobne info o jeji osobe vubec nezajimaji.ma to snad nejak predplacene???

Nejlepší odpověď
anonym

Už jenom tím, že se na ní ptáš, je vidět, že účel byl splněn. Hanychová, Bartošová aj. tzv. „celebrity“ jsou živy z bulváru ( a naopak) a ne ze svého kumštu. I negativní prezentace jejich počinů zvedne zájem (především) čtenářek a divaček . Tyto i jiné hvězdičky i skutečné hvězdy žijí mnohdy ze vzájemné reciprocity s bulvárem, takže to v praxi funguje tak, že ony zavolají do redakce, že tehdy a tehdy budou tam a tam. No a bulvár je „nachytá“, nafotí a druhý den si to lid shltne v tisku. A všichni jsou spokojeni.

Další odpovědi
mosoj

Jak neumí ? Prý to umí velmi dobře !

iceT

Protože ona je tak hloupá až je vlastně chytrá,protože o kom se nemluví,ten je vlastně mrtvý…

Tazman

Nechci se nikoho zastávat ani nikoho hanit. Ale s tímto „marketingem“ se setkáváte denně ve všech aspektech života a ani si to neuvědomujete.

Žijeme v paradoxní době, kde velmi schopní a šikovní lidé a společnosti jsou stranou veřejného zájmu, zatímco lidé či firmy „kteří něco opravdu umí“ (všimněte si uvozovek) jsou v pozadí nebo se o nich téměř neví.

Je to nezbytné zlo této doby a současného rozložení společnosti. A v mnohý případech je to i logické. Například olympionici by již nestihli připravovat se a trénovat, kdyby museli „vymetat“ všelijaké kulturní a společenské akce (proto tak těžko získávají sponzory).

Takže zatímco někdo umí úspěšně prodat nic za hodně, jiný nedokáže prodat ani hodně za málo. Takže z marketingového hlediska vnímám Agátu Hanychovou jako velmi schopnou. Vlastně by to pro mnohé společnosti z oblasti PR a marketingu byla hodně nebezpečná konkurence. 😁

A taky nezapomeňme na společenskou poptávku, asi bychom se divily kolik lidí si takový článek přečte = zobrazené reklamy = profit.

Tolik zkráceně můj úhel pohledu.

venkovan

Kdo či co to je?