Rommart

Neví někdo o někom kdo je schopen kvalitne zajistit repasi zadní nápravy z Peugeot 206 na Opavsku?

Dobrý den, dnes mi vyvstal pro mě v celku neřešitelný problém a to jsem PID a byla mi dnes zjištěno vadné ložisko zadní nápravy u mého Peugeotu 206 r.v.1999 bub­nové brzdy.Tato závada se prý řeší kompletní repasi jenže já na Opavsku o nikom nevím kdo bymi to byl schopen udělat.Pomozte pokud můžete děkuji. Já jsem bez auta imobilní což je vskutku pro mě neřešitelný problém.Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrého autoopraváře znám v Kuníně u Nového Jičína, což není až tak daleko od Opavy. Pokud budete mít zájem, pošlu Vám na něj telefon.