Neví někdo o nějakém dramatickém kroužku pro 12 leté dítě v Praze 5 a okolí Prahy (Praha-západ)???? Předem moc děkuji.

Odpovědi
misa-radilka

Nevím, ale vyhledala jsem na Praze 5
„Provoz dětského studia s nabídkou hudebních, výtvarných a dramatických kroužků, výuky hry na klavír, kurzů angličtiny a doučování.“
Studio Modrý Beránek
Grafická 1096/12
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

Zdroj: http://www.pek­nyden.cz/kata­log/detail/det­ske-studio-modry-beranek

venkovan

Zkuste se zeptat na radnici na odboru školství a nebo na odboru kultury, stejně tak napište na radnice okolních obcí.