JaninaMalina

Nezná někdo název filmu popsaného níže?

Před časem jsem viděla jeden film, který se mi celkem líbil, chtěla bych se podívat znovu, ale vůbec nevím, jak se jmenoval.

Na začátku filmu probíhal soud s nějakým mladíkem (zda někoho zabil nebo ne). U soudu byla nějaká žena – možná soudkyně nebo členka poroty a ta měla blonďatou dceru. Ta dcera se u soudu objevila, asi šla matku navštívit nebo se podívat na přelíčení či co a do mladíka se zakoukala a nějak tak trošku přesvědila, resp. ovlivnila matku, aby udělala něco ve prospěch toho mladíka, takže ho nakonec pustili, jakože je nevinný. Ta dcera s ním po tom začala chodit. On se potom ale začal chovat nějak divně, potom spolu jeli někam jen sami dva, do nějaké pustiny či co, mezitím se myslím objevily nějaké důkazy proti němu, takže pak bylo potřeba tu dceru rychle najít, protože s ním byla sama. Ten film asi není moc známý, nemůžu se vůbec dopátrat, jak by se to mohlo jmenovat, ani nevím, jak byl film starý.

Nenapadá někoho, o který film by mohlo jít?

edit: Vím, že si toho moc nepamatuju, samozřejmě vím, že kdybych si vzpomněla na něhoho z herců, tak bych film našla ve filmografii, to už bych ale zase tuto otázku nepotřebovala psát sem a vyřešila bych to sama :D Pammatuju si, že ta dcera byla blond a taková trošku naivní už na první pohled.
Říkám si, že ikdyž ten film není známý a herci nejspíš také ne, tak se třeba najde někdo, kdo ho viděl a bude si toho pamatovat víc než já.

Odpovědi
Kura

S tímhle velice mlhavým popisem ? To bude borec ten kdo to uhodne.
😁

arachis

Nepamatujete si alespoň jméno nějakého herce/herečky? Pak by se to dalo dohledat v jejich filmografiích.

JaninaMalina

Já vím, že toho moc není, to uznávám, ale i ve starších otázkách ty popisy nejsou moc konkrétní. Kdybych věděla něco konrétnějšího, tak bych si to dokázala nejspíš najít sama, ještě před týdnem jsem hledala 4 filmy, teď už jen tenhle jeden :D